Ev Taşınırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekiyor; eşyaların ambalajlanıp, paketlenmesi gerekiyor. Taşıma öncesi bütün güvenlik tedbirlerinin alınması gerekir. Nakliyesi yapılacak eşyaların sökülmesi, gidilecek yeni yerde de eşyaların montajlanarak kurulması gerekir. Ev taşıma işyeri ve Ofis taşıma nakliye hizmetleri burada.

Ev Taşınırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekiyor

 

Ev Taşınırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekiyor

Ev taşıma oldukça zahmetli bir iş. Bu zahmetli işi firmamızın size sunacağı özellikler ile kolayca atlatacaksınız. Evden eve verdiğimiz nakliye hizmetimizle taşınmanın en büyük derdini üstünüzden alıyoruz. Ev taşıma öncesi yapılacaklar arasında en büyük zorluklardan bir tanesi de paketleme ve taşınacak eşyaların hazırlanmasıdır. Sizin yerinize biz paketleme işlemlerini üstlenmekteyiz. Taşınma işlemlerinde evden eve nakliyat firması olarak en başından sonuna kadar sizin yardımcınız olacağız.

 

Asansörlü Eşya Taşıma

Yüksek binalardaki eşya taşıma olayı çok daha zorludur. Eski yöntemler ile eşyalarınızın çoğu taşıma esnasında oldukça fazla zarar görmektedir. Yeni sistemimiz asansörlü taşıma hizmetimiz ile eşyalarınız daha güvenli bir halde taşınmış olacaktır. Asansörlü taşıma hizmetimizle yüksek katlı binada bulunan evinizin eşyaları hiçbir darbe almadan makine sistemiyle yine yüksek katta bulunan taşınacağınız daireye taşınmaktadır. Ev taşıma öncesi yapılacaklar listenizin en başında bulunması gereken şartlarda muhakkak asansör sistemi bulunduğunun kontrolünü sağlayın. Firmamızın sağladığı son sistem asansörlü nakliye hizmeti ile artık bütün eşyalarınız güvenli ellerde. Konforlu ve Garantili nakliyat hizmetleri için Baytaş Nakliyat firmamızı seçin. Evden eve nakliyat şirketimiz İstanbul’da Ataşehir Evden Eve Nakliyat , Bostancı Evden Eve Nakliyat , Çekmeköy Evden Eve Nakliyat , Erenköy Evden Eve Nakliyat , Kavacık Evden Eve Nakliyat , Kurtköy Evden Eve Nakliyat bölgelerinde hizmet sunmaktadır.

 

Taşınma Esnasında Sigortanın Önemi

Eşyalarınızı taşırken bütün eşyalarınızı sigorta altına almaktayız. Taşınma esnasında oluşan her türlü hasar bu sigorta tarafından karşılanmaktadır. En ufak eşyalarınızdan en büyük ve değerli eşyalarınıza kadar hepsi firmamızın sigortası altında bulunmaktadır. Ev taşıma öncesi yapılacaklar listesine muhakkak sigorta olup olmadığını da araştırmanızda fayda vardır. Hiç kimse taşınan eşyaların taşınma sırasında zarar görmesiniz istemez. Sigorta sayesinde istenmeyen nedenlerden dolayı eşyalarınız zarar görse bile sigorta tüm zararınızı karşılayarak sizi maduriyetten kurtarıyoruz. Taşınırken size sigortalı ve asansörlü taşıma sistemi ile eşyalarınızı evden eve nakliye ile güvenilir bir şekilde taşımaktayız. Müşteri memnuniyeti en büyük ilkemiz halini almıştır. Sizlerin memnun bir şekilde eşya taşıma yükünden kurtarmak il başlıca hedefimiz olmaktadır.

 

Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir