Erenköy Evden Eve Nakliye

Günümüz toplumlarında bir yerden başka bir yere taşınmak kolay olduğu kadar birçok zorluk ve stresi de beraberinde getirmektedir. Bunun için doğru firmalarla çalışmak elzemdir. Doğru, güvenilir, hızlı, sorunsuz bir firma arayışınızda Erenköy nakliyat firması her zaman yanınızdadır. Güler yüzlü, devamlı ve deneyimli personelimizle, belirlediğimiz tarihte kendi firmamıza ait araçlarla nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti: Nakliyat öncesi firmamız tarafından tamamen ücretsiz şekilde tüm eşyalarınızın ekspertizi yapılır.
  • Uzman personel güvencesi: Erenköy ev taşıma firması bünyesinde çalışan tüm personelimiz uzun yıllar bu sektörde çalışmış gerekli tecrübe ve deneyime sahip personellerdir.
  • Nakliye için gerekli son model araçlar: Nakliye sırasında gerekli olabilecek büyük veya küçük tüm araçlarımız en son model nakliye araçlarıdır.
  • Eşya hasarları yaşanması durumunda sigorta güvencesi: Evden eve nakliyat firması güvencesinde olan tüm eşyalarınız için karşılıklı sözleşme yapılmaktadır. Güvenli nakliye hizmeti anlayışı doğrultusunda sigortalı taşıma hizmeti ile çalışılmaktadır.
  • Ambalajlama: Firmamız güvencesinde olan eşyalarınız, eşyalarınızın dokusuna, özelliklerine ve hassasiyetine göre farklı ve yeni nesil özellikler taşıyan ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir.
  • Asansörlü taşıma: Eşyalara ve yüke uygun olan asansörlü taşıma ile hızlı, güvenli ve hasarsız bir taşıma gerçekleştirilir.
  • Montaj ve yerleştirme hizmeti: Sigorta ve asansörlü taşıma güvencesi ile hiçbir zarar görmeden taşınan eşyalarınızın montajı ve daire içi düzenlemeleri yapılarak yeni eviniz size teslim edilir.
  • Uygun fiyat garantisi: Firmamız verdiği ekspertiz hizmeti ile belirlenen ve anlaşılan fiyat dışında hiçbir ek ücret talep etmez, en uygun fiyat garantisi altında siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Erenköy Eşya Paketleme

Erenköy nakliyat çalışmalarımızda uyguladığımız eşya paketleme çalışmaları aşağıda gösterilmiştir. Evden eve nakliyat firması olarak huzurla taşınmanız için gerekli olan tüm hizmeti sağlarken, sadece evden eve nakliyat değil, tüm Türkiye geneli şehir içi ve şehirlerarası nakliye işlemleriniz için hizmet sunmaktayız. Şehir içi ve şehirler arası nakliye işlemleriniz için en uygun fiyat, konusunda uzman deneyimli personelimizle hizmet veriyoruz. En son teknoloji ile taşıma ve paketleme, hızlı montaj ve kurulum ve güvenli taşıma imkanları ile her zaman hizmet vermekteyiz.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir