İşyeri Taşımacılığı

Taşınma işlemi sorunsuz, en az hasarla yapılması gereken en önemli işlemlerden birtanesi olarak bilinmektedir. Özellikle ofis taşıma günümüzde oldukça büyük önem içermektedir. Öyle ki iş yerinde yer alan cihazların hiç bir hasar görmeden taşınması gerekmektedir. Mutlak suretli bir tecrübe gerektiren taşımacılık işlemi günümüzde teknolojiden de destek alınarak yapılmaktadır. Bu alanda üretilen taşıma cihazlarının giderek çeşitlenmesi taşımacılığı oldukça kolay bir hizmet haline getirmektedir. Taşımacılık işleminde aranan ön şartlardan bir tanesi firmanın ve firma bünyesinde çalışan elemanların bu alanda kanıtlanmış tecrübelerinin  bulunması gerçeğidir.

İş yeri Taşımacılığı Hizmetleri

Ofis Büro taşımacılığı alanında hizmet vermekte olan firmamız, alanında uzmanlaşmış personeli ile sorunsuz hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmetlerimiz arasında ilk olarak eşya eksperlerimiz tarafından ofis ve iş yeri içerisinde yer alan eşyaların değer tespitigelmektedir. Sonrasında taşınmaya yönelik hazırlanan fizibilite raporunun oluşturulması, taşınacak eşyaların tespiti sonrasında taşıma için gerekli ekipman desteğinin hazırlanması, taşıma sözleşmesinin hazırlanması ve taşınmanın sonlandırılması şeklinde ilerlemektedir. Bütün bu hizmetlerimiz doğrultusunda sizlerden talep ettiğimiz uygun ücret ise müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi açıkça ortaya koymaktadır. Elektronik eşyaların taşınması özel olarak yapılır. Özel paketler içerisinde taşınarak sorunsuz bir taşınma dönemi geçirmenize imkan tanınır. Bundan dolayı hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak destek alabilirsiniz. Tüm hizmet içeriği yasal olarak verilmekle beraber garantili olarak size sunulur.

Profesyonel İşyeri ve Büro Taşıma

Ofis ve iş yeri içerisinde yer alan ekipmanlar iş sürekliliğinin devamı açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle özellikle iş yeri ve ofis taşımacılığı sırasında bu ekipmanların özel bir titizlikle taşınması gerekmektedir. Bunu sağlayacak olan firmamız tamamen özel üretim ambalajlar ile ekipmanların sorunsuz taşınmasını sağlamaktadır. Üstelik firmamız tarafından eksper değerleri karşılığında yapılan taşıma sigortası kapsamında zarar gören tüm ürünler için gereken bedelin ödemesi karşılanmaktadır. Taşıma alanındaki profesyonelliğimizi işimize yansıtarak zamanında ve taşıma özelliklerine uygun olarak hizmet vermekteyiz. Sizde ofisinizi bize taşıtın mükemmel hizmetin farkına varın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir