Ataşehir Evden Eve Nakliye Hizmeti

Ataşehir nakliyat firması olarak nakliye hizmetlerimizde güveli ve kaliteli taşımacılığa önem vermekteyiz. Evden eve nakliye hizmeti değişen dünya düzeninde insanların taşınma sorununu çözerek taleplerini karşılamak amacıyla oluşmuştur. İnsanlar yorucu ve zaman alan taşınma işi için pratik ve kolay bir formül aramaya başladığından nakliye sektörü gelişerek bu ihtiyaca çözüm bulmuştur. Elinizi hiçbir eşyaya sürmeksizin taşınma işlemlerinin geçekleşmesi evden eve nakliye hizmeti ile mümkündür. Konusunda uzman kadromuz ile evden eve nakliye hizmetinde yılların verdiği tecrübeye sahibiz. Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren yanınızda olan firmamız yeni evinize yerleşeceğiniz ana kadarki süreci organize etmektedir.

Ataşehir Ev Nakliye Firması

Ataşehir nakliyat firması olarak en, ofis, fabrika gibi alanlarda taşınma işleminizi hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetleri inceleyecek olursak:

  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınma kararınızı verdiğinizde taşınacağınız mekana gelen uzman ekiplerimiz eşyalarınızın yoğunluğu, binanın kaçıncı kat olduğu, yeni taşınacak dairenin kaçıncı katta olduğu ve manuel ya da asansörlü taşıma kullanılıp kullanılmayacağı gibi konuların tespitini yaparak raporlandıracaktır. Bu raporların değerlendirilmesi ile ücretlendirme ve taşınma için izlenecek yollar belirlenecektir.
  • Eşyaların paketlenmesi ve toparlanması için bir talebiniz varsa taşınma öncesinde bir gün eşyalarınız kolilenir ve ambalajlanarak taşınma gününe hazırlanır. Tüm eşyalarınız nereden alındığı ve içerisinde ne bulunduğuna dair notlarla organize edilir.
  • Taşınma gün ve saatinde hazır bulunan araç ve personelimiz ile mobilyalarınız profesyonel ekiplerimizden marangozlarımız tarafından sökülür. Beyaz eşyalarınız tesisatçılarımız tarafından taşımaya hazır hale getirilir.
  • Paketlenen ve ambalajlanan tüm eşyalar manüel taşıma olacaksa personeller tarafından, asansörlü taşıma yapılacaksa asansör sistemi ile aracın olduğu bölüme indirilir.
  • Uygun istifleme ve yerleştirme sonrasında yeni binaya getirilen eşyalarınız yeni evinize taşınarak uygun gördüğünüz dizayna göre yerleştirilir. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız yine uzman ekiplerce montaj edilerek eviniz kullanıma hazır hale getirilir.

Ataşehir Eşya Ambalaj ve Paketleme Hizmeti

Ataşehir ambalaj ve paketleme firması olarak bu sıraladığımız hizmetleri taşınmaya karar verdiğinizde sizlere sunmaktayız. Sigortalı ve sorunsuz bir nakliye için firmamızı tercih etmelisiniz.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir