Bostancı Evden Eve Nakliye Firması

Bostancı nakliyat firması olarak insanlar için çile haline gelen taşınma işini kolaylaştırmayı ve insanları bu yükten kurtarmayı planlıyoruz. Kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışımız ile uygun fiyata elinizi hiçbir eşyaya değdirmeden taşınmasın keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz.

Bostancı Nakliyat Hizmetleri

Bostancı nakliyat firması olarak nakliye işlemlerinizde şu hizmetleri sunmaktayız:

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti; Taşıma hizmeti almadan önce hangi firma ile anlaşırsanız anlaşın kesinlikle taşınma işleminin gerçekleşeceği yere ekspertiz hizmeti verilmektedir. En uygun fiyat, ekip ve ekipmanın tespiti için taşıma sırasında ve sonrasında oluşabilecek farklılıkları engellemek adına ekspertiz hizmeti verilmektedir. Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmeti alan müşterilerimize ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız.

Bostancı Sigortalama Hizmeti;

Tüm taşımacılık işlemlerinizi sigorta kapsamında yerine getirmekteyiz. Göstermiş olduğumuz hassasiyet ve titizliğe karşın olarak oluşabilecek doğal kazalar ve hasarlara karşı eşyalarınızı garanti altına aldıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bostancı Eşya Paketleme Hizmeti;

Eşyalarınızı taşımadan önce son teknoloji ile geliştirilmiş bu iş için özel olarak üretilmiş olan paketleme ekipmanları ile eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Tüm eşyalarınızı paketledikten ve taşırken zarar gelmeyeceğine emin olduktan sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bostancı Yükleme Hizmeti;

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız paketlenip taşımaya hazır duruma geldikten sonra büyük bir titizlik ve özen gösterilerek taşımayı gerçekleştirecek olan araca yüklenmektedir.

Bostancı Taşıma Hizmeti;

Eşyalarınızı sigorta kapsamında son sistem teknolojik ekipmanlar ile paketledikten sonra yine son sistem bu iş için geliştirilmiş geniş araç parkuru imkânıyla yeni evinize taşıyor ve sizi bu zahmetli gibi görünen işten hiç bir sorun yaşamadan kurtarıyoruz.

Bostancı Yerleştirme Hizmeti;

Eşyalarınızı yeni evinize dilediğiniz şekilde yerleştiriyoruz ve bizim için her şeyden önemli olan müşteri memnuniyetini kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizi tercih ederseniz minimum hasar ve kusur ile evinizi taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kontrol ve Müşteri Onayı;

Bostancı evden eve nakliye firması olarak tüm taşımalarında asıl hedefimiz daima %100 müşteri memnuniyetidir. Bizim için en önemli aşama olan son aşamamızda müşteri memnuniyetini ve onayını alıyoruz ve taşıma işlemini sonlandırıyoruz.

Etiketler: , , , ,

1 Comment

  • Elif

    Güzel

  • Yorum Yap

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir