Çekmeköy Evden Eve Nakliye Firması

Çekmeköy nakliyat ile sizlere en uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktayız. Eşya taşınmasında size en iyi hizmeti verebilmek içi çalışıyoruz. Son teknoloji aletlerimizle eşyalarınız güvenli şekilde taşınmaktadır. Ofis, daire, fabrika gibi dilediğiniz tüm taşıma hizmetlerini sunuyoruz. Evden eve nakliyat firması olarak sizlere uygun fiyatta en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Evden eve taşımacılık ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri için firmamızı tercih etmenizi sağlayacak hizmetlerimizi sıralayacak olursak:

  • En kısa sürede teslim
  • Ödeme imkânlarında kolaylık
  • Taşıma ve eşya sigorta güvencesi
  • Alanında uzman kadro ile profesyonel hizmet
  • Kamyon, kamyonet gibi farklı büyüklükte araçlar ile şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti
  • Asansörlü taşıma hizmeti
  • Ambalaj ve uygun şekilde paketleme hizmeti

Sunduğunuz bu hizmetler ile sektörde ki farkımızı ortaya koyarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Çekmeköy Ev Taşıma Hizmetinin Aşamaları

Çekmeköy evden eve nakliyat olarak taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren çalışmalarına başlanmaktadır. Sizinle eşyalarınızın taşınacağı gün ve saati birlikte planlıyoruz. Taşınma işlemlerinin gerçekleşeceği gün tüm hazırlıklarımızı yaparak gerekli ekipmanlar ile eksiksiz olarak evinizde hazır bulunmaktayız. Günün sonunda sorunsuz ve pratik şekilde evinizin taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Çekmeköy Ev Eşyası Paketleme Çalışmaları

Çekmeköy Nakliyat eşya paketleme, ev eşyası ambalajlama resimleri aşağıda gösterilmiştir. Çekmeköy nakliye firması ile konusunda uzman, son derece titiz çalışan eleman kadromuz ve kaliteli malzemelerimizle güvenli şekilde özenle ambalajlıyoruz. Evden eve taşımacılıkta marangozluk işi isteyen eşyalarınız uzman personelimiz tarafından sökülüp aynı şekilde kurulmaktadır. Beyaz eşyalarınız için ise tesisatçı personellerimiz hizmet vermektedir. Eşyalarınız aracın içinde zarar görmeyecek şekilde itina ile yerleştirme işlemi yapılmaktadır.  Sizin fikirleri ile evin düzeni elemanlarımız tarafından acele etmeden pratik şekilde yapılmaktadır. Banyo ve mutfak eşyalarının su tesisatından sökülmesi yeni geçeceğiniz ev, iş ya da ofislerimizde yeniden kurulması sizi yormadan kendi ekibimiz ile yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin bizi bir adım daha ileriye götüreceğinin farkında olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çekmeköy Nakliyat alanında en iyi hizmet için her gün büyüyen ve gelişen kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Sizleri de sorunsuz bir nakliye hizmeti için firmamıza davet ediyoruz.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir