Baytaş Evden Eve Nakliyat şirketimiz 40 yılı aşkın tecrübe ve birikimli donanımıyla her geçen gün adından söz ettirmektedir. İstanbul Kurumsal İstanbul evden eve nakliyat sektörü lider evden eve nakliyat firması olarak bütün taşımacılık işlemlerinde eşya ambalaj ve paketleme hizmetleri sunmaktayız.  Güven ve Kalite nakliyat sektörü için olmazsa olmazlarımız arasındadır. Zamanında ve söz vererek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz.

Baytaş Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Ev Taşıma Firması arayışında olan vatandaşlarımız için İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası bölgelerinde ayrı ayrı ofis açtık. Anadolu ve Avrupa Yakası bölgelerindeki müşterilerimiz için Evden eve nakliyat aracı ve Asansörlü Evden Eve Taşıma aracımız hazır halde beklemektedir. İhtiyaç halinde 7/24 hazır bekleyen nakliye ekibimiz aynı gün eşyalarınızı özenle taşıyıp sağlıklı bir şekilde yeni yerinize kurmaktadırlar. Ekibimiz alanında uzman personel kadromuzdan oluşmakta olup tüm personellerimiz sigorta ve maaşlı olarak çalışmaktadır. Müşterilerimize ek ücret ve maliyetler çıkarmadan her şey dahil tek fiyat garantisi ile çalışmaktayız.

İstanbul Profesyonel Baytaş Nakliye Şirketi

İstanbul’da evden eve nakliyat şirketi arıyorum diyen vatandaşlarımız doğru adrestesiniz. Bizden beklentiniz olan tüm isteklerinizi yazılı sözleşmeli ve taahhütlü olarak karşılıklı imza altına alıyoruz. Eşyalarınızı kırılma, çarpma, darbe alma, çizilme, yanma gibi gibi bir çok olabilecek risklere karşın sigortalıyoruz. Anlaşmalı bulunduğumuz Anadolu Sigorta Emtia Sigortası ile tüm eşyalarınız 100 Bin TL ye kadar sigorta kapsamında güvencemiz altındadır. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir