Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Evden Eve Nakliye Firması

Kurtköy nakliye firması olarak taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren bize ulaştığınızda elinizi hiç bir eşyaya vurmadan taşınma işleminizin sorunsuz bir biçimde gerçekleşeceğinin garantisini veriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel kadromuz ile her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde Kurtköy nakliyat uzman ekiplerimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fizibilite çalışmaları yapacak ve iş planını hazırlayacaklardır. Bu plan doğrultusunda belirlenen taşınma gün ve saatinde işlemler gerçekleştirilecektir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile yapılan raporlamalar sonrasında süreç şu şekilde işlemektedir:

  • Eşyalarınızın incelemesini ve analizini yapan ekibimiz eşyalarınızı sigortalayarak yaşanacak bir sorunda sizin mağdur olmanızı yasal çerçevede engelleyecektir. Olası bir sorunda sigorta işlemi ile yaşanacak olumsuzluklarda eşyalarınızın nakit değeri kadar firmamız size ödeme yapacaktır.
  • Taşıma günü adresinize ulaşan ekibimiz eşyalarınızı türüne ve özelliğine göre ayırmakta ve eşyanın özelliğine uygun koruyucu malzemeler ile taşımaya hazır hale getirmektedirler.
  • Avrupa standartlarında olan koruyucu balonlar ile eşyalarınızı koruyarak ve hasar görmesini engellenir.
  • Hassas eşyaların kırılmasını ise özel koruyucu kâğıtlarla sararak engellenir ve koli içerisinde muhafaza edilir.
  • Paketlenen ve taşımaya hazır hale getirilen eşyalarınız uygun şekilde araca yüklenerek yeni evinize ulaştırılır.

Profesyonel Kurtköy Nakliye Hizmeti

Kurtköy nakliyat firması olarak uzman ekiplerimiz bu aşamalar sonrasında yeni evinize taşınan eşyalarınızın montajı ve yerleştirmesini gerçekleştireceklerdir. Sizin isteğiniz ve gözetiminiz dâhilinde yerleştirilen eşyalarınız ile eviniz pratik bir şekilde düzenlenecektir.

Kurtköy Ambalaj ve Paketleme

Kurtköy nakliye firması olarak güvenilir nakliye hizmeti sunmaktayız. Sigortalı taşımacılık hizmeti ile güvenli taşımacılık yaptığımızı tescillerken aynı zamanda eşyalarınız için kullandığımız koruyucu maddelerin Avrupa standartlarına olmasına özen gösteriyoruz. Son teknoloji asansör sistemi ile hem zamandan tasarruf sağlamayı hem de taşıma esnasında oluşabilecek çarpma durumlarını önlemeyi amaçlıyoruz. Eşyalarınıza en ufak zarar gelmemsi adına üst düzey çaba ve özen göstererek hizmet vermekteyiz. Nakliye araçlarımızda son model ve farklı eşya türleri için özel tasarlanmıştır. Evden eve nakliye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız ve her zaman kaliteli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.