Evden Eve Nakliyat taşımacılık hizmetleri hakkında yararlı bilgiler sunmaktayız. Baytaş İstanbul evden eve nakliye şirketimiz ile profesyonel taşınma çalışmalarımızdan faydalanın. Şehiriçi ve Şehirler Arası evden eve taşımacılık sektörü lider nakliye firması olarak 40 yıldır tecrübeli personel kadromuz ile çalışmaktayız.

 

Evden Eve Nakliyat Firması

Günümüzde müşterilerden gelen talep üzerine, ihtiyaçlarını karşılamak adına ev veya Ofis Taşıma işlerinde eşyaların taşıma işlemlerini yapmaktayız. Eşyaların bulunduğu adresten alınarak belirtilen yeni adrese doğru hem zamanında teslimat hem de gerekli prosedürlere uyarak yapılacak taşınma işinin plan ve programlanma sistemidir. Normalde taşınma sürecinde yaşanabilecek de montaj, Eşya paketleme ve ambalajlama, paketlenen eşyaların araca taşınması zaman alır. Eşyaların istenilen adrese nakledilmesi, montaj ve yerleşmesi oldukça fazla zaman ayırmanız gereken ve tek başına üstlendiğinizde psikolojik açıdan olumsuz günler yaşamanıza sebep olabilmektedir. Bu kapsamda firmamız evden eve nakliyat alanında tüm sorumluluklarınızı üstlenerek, istediğiniz süre içerisinde taşınma işleminize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda eşyalarınızı isterseniz bir süreliğine depolama alanlarımızda koruma altına alabilirsiniz. Talep ettiğiniz zaman taşınma işlemi gerçekleştirme imkanı sunarak sizlere en iyi nakliyat hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

evden eve nakliyat İstanbul nakliye ev taşıma firması

Taşınırken Dikkat Etmemiz Gereken Konular

Firmamız dilediğiniz zaman eşyalarınızı paketleyip, yeni adresinize taşımak için nakliye hizmeti yaparak, yaşam alanınızı kullanıma hazır hale getirmektedir. Şehir içi taşımacılığın yanı sıra şehir dışı taşımacılık alanında da sizlere yardımcı olan firmamız her iki durumda da maliyet konusunda uygun fiyat avantajı sağlamaktadır. Şehirlerarası taşımacılık diğer yapılan işleme göre aynı gibi gözükse de yakıt konusunda biraz daha maliyetli olabilmektedir. Ancak firmamız evden eve nakliyat kurallarını diğer firmalara göre biraz daha esneterek tamamen müşteri odaklı çalıştığını kanıtlar niteliktedir. Bu arada hem uygun fiyat, hem de güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde yaptığımız çalışmalarla adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Taşımacılık sektöründe tercih edebileceğiniz bir çok firma vardır. Ancak gerek fiyatlandırma gerek sağlıksız iletişim yüzünden gerekse taşınma sırasında eşyalarınızın hasar görmesine sebep olan birçok olumsuzluk gözlerden kaçmamalıdır. Dikkatli bir şekilde firma araştırması yapmak sizlere fayda sağlayacaktır.

 

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamız kurulduğu günden bu yana, iletişim kurduğu tüm müşterilerine özenli bir şekilde çalışma programı hazırlayarak, istediğiniz yönde tüm talep ve isteklerinize cevap verebilecek güçtedir. Bu kapsamda bizi tercih ederek hem eşyalarınızın korunması, hem sigortalı taşımacılık ile hasar tespitinde zararın karşılanması sağlayabilirsiniz. Çevreye ve komsularınıza zarar vermeyen bir sistem olan asansörlü evden eve taşıma hizmetiyle sizlere destek olmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda profesyonelliğimizi ortaya koyarak, eşyalarınızı eşyalarımız gibi sahiplenen bir firmayız. İletişime geçmek istediğiniz her durumda bilgi verecek olan destek ekibimiz ve taşınma esnasında yardımcı olacak deneyimli kadromuzla her zaman hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir